איך מצטרפים לסגל הדוברים שלנו?


שלב ראשון: כנס הכשרה
במהלך השנה נערוך שלושה כנסי והכשרה. ברוח הפרוייקט, שבה אנחנו מבקשים לחזק את כל אזורי המרחב הכפרי, נקיים כל אחד מהכנסים במרחב גאוגרפי אחר - צפון, דרום ומרכז. כל דובר יצטרך לעבור כנס הכשרה אחד לפחות, ובמידה וירצה יוכל לקחת חלק גם בכנסים האחרים. עלות ההשתתפות בכנס, במכירה מוקדמת, היא 270 ש"ח.
כנס ההכשרה הראשון שלנו - כנס צפון - התקיים ב-18.2.20 בקיבוץ לביא שבגליל התחתון. היה מעולה ממש!
הכנס השני שלנו - כנס דרום - יתקיים במועצה האזורית שדות נגב, בעוטף עזה, ב-19.5.20, בין השעות 09.00-15.00.
ההשתתפות בכנס היא שלב הכרחי עבור כל דובר במיזם שלנו. אם לא מסתדר לך להגיע - אנחנו נקיים את הכנס השלישי שלנו - כנס מרכז - ב-10.11.20, באזור השרון. פרטים נוספים בהמשך.
שימו לב - ההשתתפות בכנס היא שלב הכרחי בטרם נעבור אל השלב השני.

שלב שני: הגשת מועמדות להצטרפות למיזם.
בשלב זה עליך למלא את טופס הגשת המועמדות להצטרפות למיזם. בטופס תוכל/י לבחור את תחום ההרצאה שלך. ניתן לבחור גם יותר מתחום אחד. טופס ההרשמה נמצא כאן. חשוב כמובן לציין, שלא נוכל למיין אותך כמועמד/ת בטרם השתתפת בכנס.

שלב שלישי: עכשיו הזמן שלנו להכיר אותך!
בשלב זה - נבקש ממך לשלוח לנו סרטון - דוגמא להרצאה שלך. אנחנו ממליצים מאד להצטלם רק אחרי הכנס - כשיש לך תובנות ולמידה של אחרי. זאת גם כוונת הכנס... הסרטון שלך צריך להיות באורך של לכל היותר 5 דקות. הוא לא מוכרח כמובן להיות מול קהל, אבל אמור לתת לנו טעימה מההרצאה שלך, ובעיקר ללמד אותנו איך אתם נראים ונשמעים כשאתם עומדים מול קהל.
בנוסף, אנחנו מבקשים לקבל ממך תמונה אישית וכמה מילים אישיות עליך, כדי שנכיר. ממש בקטנה, ארבעה משפטים.
את הסרטון אנא שלח/י לכאן.

שלב רביעי: משה, זה או ש... או ש...
בשלב זה תקבל/י מאיתנו הודעה, האם התקבלת למיזם ותוכל להיות חלק מצוות הדוברים של "פה-ריפריה מדברת", או שלא.
יתכן שנמצא אותך מתאים לנו אולם נרגיש שדרושה לך עבודה נוספת, פרטנית, עם יניב - מאמן המרצים שלנו. העבודה עם יניב תהיה בתשלום נוסף, לבחירתך. לאחריה, תוכל לשלוח לנו הרצאה מצולמת נוספת.

הערות חשובות:
אנחנו מאד רוצים לשלב כמה שיותר דוברים במיזם, אולם חשוב לנו לשמור על איכות ומקצועיות, ולכן לא נתחייב לקבל כל מי שיירשם. אתכם הסליחה מראש!
ובאופן כללי - אנחנו נמליץ לכל הדוברים המעוניינים לקחת חלק במאגר שלנו, על עבודה פרטנית עם יניב, אולם לא נראה בכך תנאי הכרחי לכניסה למאגר הדוברים שלנו.

בטח שאלת את עצמך - "ומה יוצא לי מזה?"
לפני הכל - הבהרה - אנחנו מדברים על השתתפות באירועים של "פה-ריפריה מדברת", שהם למעשה ערבי הרצאות בסגנון טד שיתקיימו ברשויות (בדגש על מועצות אזוריות) בכל הארץ.
הדוברים שלנו מקבלים פרסום וחשיפה רחבה, וכן הזדמנות לעמוד מול קהל בערבים שמאורגנים על ידינו (תוכלו לראות דוגמאות בקישור דברים יפים שכבר עשינו).
תשלום – כל דובר שישתתף בערב "פה-ריפריה מדברת" יקבל תשלום עבור השתתפותו. והשכר האמיתי הוא כמובן חשיפה רחבה מאד, כולל פרסום שאנחנו עושים.

מתחילים? מתחילים!
כן, כנס ההכשרה הוא למעשה יריית הפתיחה שמייד לאחריה נתחיל בתהליך מיון של דוברים ושיווק הערבים המובנים לרשויות המקומיות. החל מאפריל יוכלו להתקיים בכל הארץ – במקביל – ערבים של "פה-ריפריה מדברת". הבחירה באיזה ערב יתקיים איפה – נתונה בידי הרשויות עצמן ובתיאום איתנו כמובן.

ועכשיו - בואו! אנחנו מחכים לכם!