כנס "פה-ריפריה מדברת" #1 בצפון


מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

איך לבנות הרצאה ברמת טד? איך לעמוד מול קהל? איך מספרים סיפור? איך ללכוד סיפור? איך להפוך את ההרצאה שלך, את הסיפור שלך, למעניינים ורלוונטיים לכל קהל? ומה זה בכלל סטורי טלינג? כנס "פה-ריפריה מדברת" הראשון, מיועד לבעלי עסקים ודוברים המעוניינים לקחת חלק במיזם "פה-ריפריה מדברת", ולשאת הרצאות בסגנון טד ברשויות המקומיות בכל הארץ. ואם אתם לא אנשים של לעמוד מול קהל - אבל לשבת בקהל של הרצאות בסגנון טד הוא הדבר שלכם - גם אתם מאד מוזמנים לכנס שלנו!.


  • תאריך: 02/18/2020 09:00 AM - 02/18/2020 03:30 PM
  • מקום: אולם כנסים, מלון קיבוץ לביא (מפה)

מחיר: 300

תיאור

כולם רוצים להעביר הרצאות בסגנון טד – עכשיו הזמן שלך!

אם אתם חולמים לשאת הרצאות בכל רחבי הארץ. אם אתם רוצים לקחת חלק במיזם תרבותי, קהילתי, חדשני ומיוחד. אם אתם רק מחכים להזדמנות ללמוד איך לעשות את זה מהטובים ביותר – מקומכם איתנו!
כנס פה-ריפריה מדברת הראשון, מיועד לבעלי עסקים ודוברים בפוטנציה המעוניינים לקחת חלק במערך הדוברים שלנו, ולשאת הרצאות בסגנון טד בכל הארץ.

על המרצים וההרצאות:

  • יניב ניצן הוא מאמן מרצים. בהרצאתו 7 שלבים לבניית הרצאה מרתקת ברמה של טד ידגים יניב צעד אחר צעד על איך לבנות הרצאה מעוררת השראה שתופסת את הקהל מהרגע הראשון.


  • צפריר בשן הוא סופר, מרצה ונטול גלוטן. בהרצאתו מסטורי טלינג פח לסיפור טוב באמת, צפריר ילמד אותנו איך לעשות את זה כמו שאף אחד אחר לא עשה מעולם: איך לספר את הסיפור שלך ללא תבניות, ללא קלישאות, ללא סופרלטיבים וללא פורנו רגשי. רק הסיפור. האחד. המיוחד. שאין עוד כמותו. שלך.


  • חן רותם היא מוזיקאית, זמרת וכותבת, פונדקאית במיל'. ממש בימים אלה מוצג ב-YES דוקו הסרט "לשמור בבטן" - סרטם של חן ובעלה – עומר יפמן, על תהליך הפונדקאות שלהם. "אורח בבטן", הרצאתה של חן, היא ההרצאה להשראה בכנס שלנו.
  • מאיה קוסובר היא אשת רדיו ובעיקר פודקאסטים, עיתונאית ומרצה. מגישה ועורכת בכאן - תאגיד השידור הציבורי ובפודקאסט העצמאי "סיפור ישראלי". מרצה מצטיינת במסלול הרדיו במכללה האקדמית ספיר, תחקירנית ועורכת תוכן. בהרצאתה "איך סיפור נולד?", תיתן מאיה הצצה אל מאחורי הקלעים של עולם הפודקאסטים, כמו גם עקרונות וכללי אצבע ביצירה והגשה של סיפור: הפתיחה, המבנה, הסיום.


  • דניאל אטיאס הוא יועץ, מרצה ומנחה סדנאות בתחום שכנוע, השפעה ושפת גוף. מלווה מנהלים בארגונים ובעולם ההייטק, אנשי עסקים, אנשי מכירות ושיווק. בהרצאתו - שפת גוף - פרזנטציה ועמידה מול קהל - דניאל ידגים ויספר על עולמו המקצועי כחוקר פשיעה חמורה לשעבר, על מיומנויות תקשורת בינאישית, פרזנטציה ועמידה מול קהל, ליטיגציה ועמידה בבית משפט, שפת גוף ואינטליגנציה רגשית.


וכמה מילים על "פה-ריפריה מדברת":

'פה-ריפריה מדברת' היא מיזם של ערבי הרצאות מוכנים בסגנון טד, ערוכים לפי נושאים, המיועדים למרחב הכפרי בכל הארץ. 'פה-ריפריה מדברת' נולדה בעקבות הצלחת מיזם 'טד גלילי' בגליל התחתון, ומהווה המשך ישיר שלו – מהלוקאלי, הפריפריאלי, אל המרחב הכפרי של המדינה כולה.
דרך ערבי הרצאות בסגנון טד, מובנים וערוכים, שכל הדוברים בהם הם אנשי הקהילות, אנשי הפריפריה, המיזם מנגיש ומחבר בין קהל וקהילה, בין דוברים מקומיים ובין הציבור המקומי בתחומים כמו תרבות, אקולוגיה, התיישבות, מדע, דעת, בריאות, מוזיקה וכד'.
כתפיסת עולם, אנחנו ב'פה-ריפריה מדברת' לוקחים את הקשיים והחסרונות של היותנו פריפריה והופכים אותם ליתרונות. המיזם מקודם ומועצם ע"י גופים ממשלתיים, כלכליים ומסחריים, וכן ע"י מועצות אזוריות בכל רחבי הארץ, כמקור של חוסן ועוצמה, תרבות יצירתית והרחבת הדעת.

מה עוד צריך כדי להיות דובר של פה-ריפריה מדברת?

  1. להשתתף בכנס ההכשרה (הכנס הזה ממש!).
  2. לשלוח לנו דוגמה מצולמת להרצאה שלך.
  3.  לקבל את אישורנו שהתקבלת לצוות המנצח שלנו. במידת הנדרש (אנחנו נעדכן באופן אישי במידת הצורך) – יתכן שתתבקשו לעבור אימון נוסף, באופן פרטי, אצל יניב ניצן – מאמן המרצים שלנו.

ולסיום - אפשר להירשם לכנס גם בלי שארצה להיות דובר במיזם?

בטח, בשמחה! מי יודע, אולי זה יעשה לך תיאבון...

ועכשיו - נרשמים!