אין מקום שהוא רחוק מדי

דוברי המרחב הכפרי בהרצאות בסגנון טד

עלינו


'פה-ריפריה מדברת' הוא מיזם של ערבי הרצאות מוכנים בסגנון טד, ערוכים לפי נושאים, המיועדים למרחב הכפרי בכל הארץ. 'פה-ריפריה מדברת' נולדה בעקבות הצלחת מיזם 'טד גלילי' בגליל התחתון, ומהווה המשך ישיר שלו – מהלוקאלי, הפריפריאלי, אל המרחב הכפרי במדינה כולה.

דרך ערבי הרצאות בסגנון טד, מובנים וערוכים, שכל הדוברים בהם הם אנשי הקהילות, אנשי הפריפריה, המיזם מנגיש ומחבר בין קהל וקהילה, בין דוברים מקומיים ובין הציבור המקומי בתחומים כמו תרבות, אקולוגיה, התיישבות, מדע, דעת, בריאות, מוזיקה וכד'.

כתפיסת עולם, אנחנו ב'פה-ריפריה מדברת' לוקחים את הקשיים והחסרונות של היותנו פריפריה והופכים אותם ליתרונות. המיזם מקודם ומועצם ע"י מועצות אזוריות בכל רחבי הארץ, וכן ע"י גופים שונים, כלכליים ומסחריים, כמקור של חוסן ועוצמה, תרבות יצירתית והרחבת הדעת.

רוצה להצטרף למערך הדוברים שלנו? כאן נרשמים! 

עלינו

כנסים ואירועים


כנס "פה-ריפריה מדברת" #1 בצפון

איך לבנות הרצאה ברמת טד? איך לעמוד מול קהל? איך מספרים סיפור? איך ללכוד סיפור? איך להפוך את ההרצאה שלך, את הסיפור שלך, למעניינים ורלוונטיים לכל קהל? ומה זה בכלל סטורי טלינג? כנס "פה-ריפריה מדברת" הראשון, מיועד לבעלי עסקים ודוברים המעוניינים לקחת חלק במיזם "פה-ריפריה מדברת", ולשאת הרצאות בסגנון טד ברשויות המקומיות בכל הארץ. ואם אתם לא אנשים של לעמוד מול קהל - אבל לשבת בקהל של הרצאות בסגנון טד הוא הדבר שלכם - גם אתם מאד מוזמנים לכנס שלנו!.


  • תאריך: 02/18/2020 09:00 AM - 02/18/2020 03:00 PM
  • מקום: אולם כנסים, מלון קיבוץ לביא (מפה)

מחיר: 270

קנה עכשיו קרא עוד

איך מצטרפים לסגל הדוברים שלנו?


שלב ראשון: כנס הכשרה
במהלך השנה נערוך שלושה כנסי והכשרה. ברוח הפרוייקט, שבה אנחנו מבקשים לחזק את כל אזורי המרחב הכפרי, נקיים כל אחד מהכנסים במרחב גאוגרפי אחר - צפון, דרום ומרכז. כל דובר יצטרך לעבור כנס הכשרה אחד לפחות, ובמידה וירצה יוכל לקחת חלק גם בכנסים האחרים. עלות ההשתתפות בכנס, במכירה מוקדמת, היא 270 ש"ח.
כנס ההכשרה הראשון שלנו - כנס צפון - יתקיים במלון של קיבוץ לביא, בגליל התחתון, ב-18.2.20, בין השעות 09.00-15.00.
ההשתתפות בכנס היא שלב הכרחי עבור כל דובר במיזם שלנו. אם לא מסתדר לך להגיע - אנחנו נקיים כנסים נוספים במהלך השנה: במאי יתקיים כנס דרום - בעוטף עזה, ובנובמבר - כנס מרכז - באזור השרון.
הרשמה לכנס - כאן. שימו לב - ההשתתפות בכנס היא שלב הכרחי בטרם נעבור אל השלב השני.

שלב שני: בקשת הצטרפות למיזם.
בשלב זה עליך למלא את טופס בקשת ההצטרפות למיזם. בטופס תוכל/י לבחור את תחום ההרצאה שלך. ניתן לבחור גם יותר מתחום אחד. טופס ההרשמה נמצא כאן. חשוב כמובן לציין, שלא נוכל למיין אותך כמועמד/ת בטרם השתתפת בכנס.

שלב שלישי: עכשיו הזמן שלנו להכיר אותך!
בשלב זה - נבקש ממך לשלוח לנו סרטון - דוגמא להרצאה שלך. אנחנו ממליצים מאד להצטלם רק אחרי הכנס - כשיש לך תובנות ולמידה של אחרי. זאת גם כוונת הכנס... הסרטון שלך צריך להיות באורך של לכל היותר 5 דקות. הוא לא מוכרח כמובן להיות מול קהל, אבל אמור לתת לנו טעימה מההרצאה שלך.
את הסרטון אנא שלח/י לכאן.

שלב רביעי: משה, זה או ש... או ש...
בשלב זה תקבל/י מאיתנו הודעה, האם התקבלת למיזם ותוכל להיות חלק מצוות הדוברים של "פה-ריפריה מדברת", או שלא.
יתכן שנמצא אותך מתאים לנו אולם נרגיש שדרושה לך עבודה נוספת, פרטנית, עם יניב - מאמן המרצים שלנו. העבודה עם יניב תהיה בתשלום נוסף, לבחירתך. לאחריה, תוכל לשלוח לנו הרצאה מצולמת נוספת.

הערות חשובות:
אנחנו מאד רוצים לשלב כמה שיותר דוברים במיזם, אולם חשוב לנו לשמור על איכות ומקצועיות, ולכן לא נתחייב לקבל כל מי שיירשם. אתכם הסליחה מראש!
ובאופן כללי - אנחנו נמליץ לכל הדוברים המעוניינים לקחת חלק במאגר שלנו, על עבודה פרטנית עם יניב, אולם לא נראה בכך תנאי הכרחי לכניסה למאגר הדוברים שלנו.

בטח שאלת את עצמך - "ומה יוצא לי מזה?"
לפני הכל - הבהרה - אנחנו מדברים על השתתפות באירועים של "פה-ריפריה מדברת", שהם למעשה ערבי הרצאות בסגנון טד שיתקיימו ברשויות (בדגש על מועצות אזוריות) בכל הארץ.
הדוברים שלנו מקבלים פרסום וחשיפה רחבה, וכן הזדמנות לעמוד מול קהל בערבים שמאורגנים על ידינו (תוכלו לראות דוגמאות בקישור דברים יפים שכבר עשינו).
תשלום – כל דובר שישתתף בערב "פה-ריפריה מדברת" יקבל תשלום סמלי עבור השתתפותו. השכר האמיתי הוא כמובן חשיפה רחבה מאד, כולל פרסום שאנחנו עושים.

מתחילים? מתחילים!
כן, כנס ההכשרה הוא למעשה יריית הפתיחה שמייד לאחריה נתחיל בתהליך מיון של דוברים ושיווק הערבים המובנים לרשויות המקומיות. החל מאפריל יוכלו להתקיים בכל הארץ – במקביל – ערבים של "פה-ריפריה מדברת". הבחירה באיזה ערב יתקיים איפה – נתונה בידי הרשויות עצמן ובתיאום איתנו כמובן.

ועכשיו - בואו! אנחנו מחכים לכם!
איך מצטרפים לסגל הדוברים שלנו?

הצוות המנצח


יניב ניצן

שותף

מאמן מרצים, מרצה, יועץ אסטרטגי ושחמטאי. מומחה בבניית הרצאות בסגנון טד לכנסים. מלמד איך ליישם אסטרטגיות שחמט להצלחה בעסקים ובחיים. גר בגוש דן - בעיניים שלנו זה הכי פריפריה.

קרא עוד

הדס אלעד

שותפה

מנהלת את קהילת צעירי הגליל התחתון בארבע השנים האחרונות. יזמית חברתית בנשמה ומאמינה שהלוקלי החברתי בהכרח יביא את החוסן הכלכלי שלנו. גרה בחפציבה, למרגלות הגלבוע, נוסעת כל בוקר ממש לאט מאחורי משאיות בכבישי הגליל התחתון, אבל לא מחליפה את הנוף והשקט הזה בעד כלום.

שני הדר

שותפה

אשת תקשורת, כותבת, יזמית חברתית וקהילתית, מעצבת גרפית, חולמת ומזיזה הרים. קיבוצניקית מהחותרים בעבר ובלב, מושבניקית משדמות דבורה כבר לא מעט שנים. חולמת למצוא זמן לכתיבת הספר שלה.

צרו איתנו קשר